Najbliższe spotkania w naszym klubie

GRAFIK_lipiec

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

mstwarszawa

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania i wydarzenia, które odbędą się w najbliższym czasie.

Informujemy, że w lipcu nasz rozkład jazdy będzie nieco zmodyfikowany – POBIERZ PLAN ZAJĘĆ NA LIPIEC.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że są wakacje i można na zajęcia przychodzić z rodzeństwem niezależnie od jego wieku.

Najbliższe spotkania:

27 czerwca – Kuźnia Talentów  9:30-11:30

Bezpłatny warsztat coachingowy z Edytą Kocembą-Górką

coaching_27

Doba ma 24 godziny, a ja tylko 2 ręce – czyli jak w tym wszystkim znaleźć czas dla siebie. Warsztat coachingowy skierowany do mam na urlopach wychowawczych, które opiekując się dzieckiem w domu, chcą również zatroszczyć się o siebie i swoje potrzeby.

„Ach, siedzisz z dzieckiem w domu, Tobie to dobrze, nie musisz chodzić do pracy, stresować się,  masz czas na wszystko bo przecież SIEDZISZ, i te bose stópki malucha … ach.. sama słodycz” –  każda z nas kiedyś to słyszała, prawda?  A kiedy ostatnio tak naprawdę usiadłaś ? Kiedy ostatnio myślałaś o sobie, o swoich planach, o marzeniach ? Na ile Twoi bliscy liczą się z Twoimi potrzebami ? Na ile Ty sama dajesz sobie zgodę na poświęcanie czasu tylko dla siebie ?

Podczas warsztatu stworzysz wizję tego co chcesz osiągnąć. Zgłębisz rzeczywistość poprzez odkrywanie swoich wartości, możliwości i zagrożeń, zasobów wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki własnym odkryciom i rozwiązaniom, zaplanujesz działania niezbędne do realizacji celu. 

Edyta Kocemba -Górka: coach. Absolwentka programów szkoleniowych dla coachów według metodyki CoachWise™, akredytowanych w International Coach Federation. Specjalizuje się w pracy z kobietami, którym w życiu towarzyszy złość  i to do nich kieruje swój autorski program „Coaching dla wqrwionych kobiet”. Prywatnie mama Heleny i Stacha. Lubi czytać, słuchać i rozmawiać, a także lenić się i wygłupiać z dziećmi. Entuzjasta kręgów matek i kręgów kobiecych. www.kocemba.pl   

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!  mamybielanskie@gmail.com

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

mstwarszawa

 

27 czerwca – Jestem mamą. Projekt niemowlę. – warsztat 11:30-14:30

Tym razem zaproszona została Anna Radziszewska – pedagog i psycholog ze Stowarzyszenia Q Zmianom, która opowie o metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i zaprezentuje kilka ćwiczeń wspomagających rozwój psychoruchowy dziecka.

Następnie o 13.00 terapeutka SI, Aleksandra Charezińska ze Stowarzyszenia Dla Rodzin, zaprezentuje jak stymulować od niemowlęcia integrację sensoryczną.

Spotkanie otwarte.  Zapraszamy z dziećmi.

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy w ramach konkursu na realizację zadań w zakresie ochrony i promocji zdrowia w Dzielnicy Bielany.

mstwarszawa

SLON-205

27 czerwca Kino Femina 19:00 – ZAPROSZENIE

Sztuka świadomych narodzin (Kasia Auli Barszczewska) i Stowarzyszenie „Mamy Czas” zapraszają Was na pokaz filmu „Narodziny jakie znamy” oraz spotkanie z autorką filmu Eleną Tonettti-Vladimirova

Zapraszamy zainteresowanych świadomym życiem, rodzicielstwem, pracą wspierającą świadomie rodzenie, tworzenie. W końcu wszystkich ten temat dotyczy. Każdy bez wyjątku urodził się, a jakoś tych narodzin, jego przekonania z okresu prenatalnego mają  bez żadnych wątpliwości wpływ na jakość naszego życia. Metoda Eleny stworzona jest po to, aby przetransformować wszelkie zranienia z tego okresu, abyśmy mogli żyć w WOLNOŚCI w prawdziwym słowa tego znaczeniu. 
Elena Toenetti-Vladimirova jest jedną z pionierek ruchu Świadomych Narodzin od roku 1982. Jest twórczynią filmu ,,Narodziny jakie znamy” ( 2006), za który przyznano jej nagrodę w kategorii filmów dokumentalnych. Film ten został pokazany w 57 krajach i przetłumaczony na 12 języków. Elena podróżuje po świecie prowadząc liczne seminaria, biorąc udział w licznych konferencjach i jest zapraszana na liczne wydarzenia. Dzieli się unikalnym, innowacyjnym i wyjątkowo skutecznym podejściem w uwalnianiu systemu przekonań opartych na strachu. Ponad 100 osób w 22 krajach zostało wprowadzonych w jej unikalną metodę ,,Odkodowywania odcisku limbicznego”: Limbic imprint RE-coding po specjalnych szkoleniach, w których zarówno meższczyżni jak i kobiety, wszyscy, którzy urodzili się w warunkach odbiegających od błogich. Te szkolenia są dla wszystkich, którzy pragną przetransformować podświadome wzorce, które wpływają negatywnie na ich życie. Zawierają również przygotowanie do świadomych narodzin, które często prowadzi do ekstatycznego doświadczenia narodzin dla obojga rodziców i uzdrowienia emocjonalnych traum poprzednich porodów.
www.birthintobeing.com

O filmie: NARODZINY, JAKIE ZNAMY – to film niosący potężną dawkę emocji, ale niezwykły, głęboko poruszający i piękny w wymowie. Skierowany do przyszłych rodziców, położnych i lekarzy, oraz wszystkich tych, dla których hasło „rodzić po ludzku” nie jest tylko pustym frazesem, ale prawdziwym, świadomym wyborem. To, w jaki sposób przyszedłeś na świat, wpływa na całe Twoje dalsze życie – oto idea przewodnia filmu. Elena Tonetti-Vladimirova, współpracownica Igora Czarkowskiego – pioniera filozofii naturalnych narodzin – stworzyła obraz ukazujący poród jako doświadczenie w pełni wyczekiwane, radosne i bezpieczne, w pełni humanitarne i pozbawione cierpienia zarówno dla matki, jak i dla nowonarodzonego dziecka. Według autorki, poród odbywający się w najbardziej przyjaznym człowiekowi środowisku, czyli w wodzie, poród bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych, w obecności najbliższych, a przede wszystkim w atmosferze bezpieczeństwa, miłości i pełnego psychicznego przygotowania obojga rodziców do tej niezwykłej chwili, ma ogromne znaczenie dla noworodka, a wręcz determinuje kolejne lata jego życia. Obraz ukazuje 11 naturalnych porodów, w tym porody domowe oraz w wodzie, a środowisko położnych w USA okrzyknęło ten film najbardziej głębokim i obszernym przewodnikiem naturalnych narodzin w świecie”, ponieważ dostarcza on potężnej dawki wiedzy, co należy robić, aby urodzić dziecko świadomie i w naturalny sposób. Wywiad z Amber Hartnell, której poród w wodzie został przedstawiony na filmie, można przeczytać na stronie „Orgazm przy porodzie” (wg Marka Kotasa).

Więcej informacji o warsztacie Eleny na www.czeresniowepole.blogspot.com
Zgłoszenia na pokaz filmu do Kasi Auli Barszczewskiej: czeresniowepole@gmail.com

28 czerwca  11:30-13:30 – Spotkanie z Ekspertem – Książka na wakacje

Zbliżają się wakacje. Wszyscy będziemy mieć trochę więcej wolnego czasu. Może warto poświęcić ten czas na wspólne czytanie z naszymi maluchami.

Klubowa mama Agnieszka opowie i pokaże swoje ulubione książki. Zachęcamy do odwiedzin naszego Klubu i wspólnej, inspirującej dyskusji na temat lektur dla najmłodszych. Przynieście książki, które kochają Wasze maluchy – będzie to wspaniała okazja do polecenia ich innym rodzicom.

Spotkanie otwarte.

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

mstwarszawa

29 czerwca 10:00 – 15:00 drugi Bielański Jarmark Rodzinny

jarmark_2

Tym razem w plenerze, pod naszym klubem (al. Zjednoczenia 19), przy stacji metra Stare Bielany, 29 czerwca, w godzinach 10:00-15:00.
Będzie fantastyczna atmosfera początku wakacji, zaprezentują się u nas wystawcy z niebanalną ofertą.
Brzdące na Łące – http://www.brzdacenalace.pl/ 
Buktole – http://www.buktole.com/
Ekonurt – http://ekonurt.pl/
Flodi – http://www.flodi.pl/
Iberina – http://iberina.pl/
Kolorowe Mebelki – http://kolorowemebelki.manifo.com/
Kółko Graniaste – http://www.kolkograniaste.pl/
Leolandia – http://leolandia.pl/
Składzik Drewna – http://skladzikdrewna.pl/
WegeMaluch – http://wegemaluch.pl/

Oprócz stoisk z ofertą dla dzieci i rodziców zorganizujemy także recyklingowe warsztaty dla dzieci (w godzinach 10:30–12:00), prowadzone przez Joannę Baranowską (www.organiczni.baranowscy.eu):
https://www.facebook.com/events/481049455297064/
Będą także atrakcje dla dzieci przygotowane przez naszych wystawców! Przybywajcie całymi rodzinami! 

Wstęp bezpłatny!

logotyp1000

logo_mamy_czas_2

4 lipca – Kuźnia Talentów 9:30-11:30

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w kobiecym gronie, podczas którego  wykwalifikowane brafiterki  pomogą dobrać i dopasować odpowiedni dla Ciebie biustonosz.

Będzie możliwość przymierzenia wszystkich fasonów jakimi dysponuje Brafitteria, a wybór jest duży. Dowiecie się Panie czym należy się kierować przy wyborze biustonosza, jak go zakładać i dbać o niego.

Przyjazna atmosfera spotkania pozwoli pogrymasić, poeksperymentować, i czuć się „dopieszczoną”!

Dla pełni szczęścia proszę o podanie do 2 lipca obwodu pod biustem i w biuście, aby można było wcześniej przygotować odpowiednie rozmiary – mamybielanskie@gmail.com z dopiskiem BIUST.

Dostępne obwody od 60 do 90 cm pod biustem i miseczki od A do K. Możliwość zakupu na spotkaniu. Ceny od 90 zł do 260 zł.

www.brafitteria.com

https://www.facebook.com/Brafitteria?ref=hl

Przypominamy też o regularnym opłacaniu składek (20zł) na cele statutoweStowarzyszenia. Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę na uzyskanie projektu i oferowanie szerokiej oferty zajęć dla dzieci. Liczymy na Was! 

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

mstwarszawa

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s