Kuźnia Talentów – Moje myśli moim wsparciem

Bezpłatny warsztat

„Moje myśli moim wsparciem”

Czy zdarzyło Ci się czasem pomyśleć o sobie źle? Skarcić się w myślach za nietrafioną wypowiedź czy działanie? Może nawet bardzo skutecznie doprowadzić siebie do chandry wewnętrznym dialogiem dotyczącym tego, co mogłaś zrobić, ale nie zrobiłaś czy też tego, co mogłaś powiedzieć, ale nie powiedziałaś albo tego, co mogłaś osiągnąć, ale niestety nie osiągnęłaś?

Jeśli tak, na pewno wiesz już jak wielką moc mają Twoje myśli… Tylko czy tego rodzaju skuteczność służy Tobie w życiu? Jeśli chcesz się dowiedzieć jak możesz zamienić destrukcyjną moc swoich myśli na siłę wspierającą Ciebie oraz dodającą Ci pozytywnej energii – koniecznie przyjdź na warsztat Moje myśli moim wsparciem! W zasięgu Twej ręki znajduje się wielki (przed)świąteczny prezent, który możesz ofiarować sobie sama =)

Serdecznie zapraszam! 

Spotkanie poprowadzi psycholog Sylwia Kacperska.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.  Pasjonatka rozwoju osobistego, aktualnie podnosząca swoje kwalifikacje w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, a prywatnie mama Marcelinki.

zapisy: mamybielanskie@gmail.com

plakat_mysli

 

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Projekt Klub Mam i Tatusiów na Bielanach 2013 r.

mstwarszawa 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s