II FIESTA RODZINNA 24 MAJA OD 12:00

fiesta_plakat

 

Fiesta Rodzinna już po raz drugi na Bielanach 24 maja 2014 r.!

Wraz z pomysłodawcą tej imprezy – Sebastianem Świerszczem, zapraszamy Was całymi Rodzinami od godziny 12:00, do parku przy Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Cegłowska 39

Kolejna edycja wspólnej, rodzinnej zabawy i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Pragniemy przekonać mieszkańców Bielan do zdrowego stylu życia w myśl idei: „w zdrowym ciele zdrowy duch”.  Odwiedzający nas w tym dniu będą mogli własnoręcznie przygotować pyszny posiłek, uczestniczyć w warsztatach samby brazylijskiej, zumby, zagrać na 50 instrumentach oraz zatańczyć przy muzyce DJ Seniorów.

Na miejscu będzie można skorzystać z porad medycznych oraz wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy dla dzieci. Dowiecie się także jak prawidłowo „chustować” dziecko, jaki sprzęt jest niezbędny na rodzinne eskapady z maluchami. Dzieci znajdą moc atrakcji warsztatowych: spektakl teatralny, zabawy z językiem (francuski, angielski, włoski), zdobienie prawdziwych lampionów, wspinaczka, zabawy w Indian, lepienie w glinie, malowanie buziek, makaronowe mobile i moc innych atrakcji. Zabawie, muzyce i jedzeniu nie będzie końca.

W tym dniu jesteśmy dla Was od 12:00 do 19:00.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE – FIESTA RODZINNA 24 MAJA! 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s