Siła rodziców dla dobra dzieci – RUSZAMY i ZAPRASZAMY

„SIŁA RODZICÓW DLA DOBRA DZIECI”
Zapraszamy na grupę dla mam (grupa wsparcia), które chcą poznać inne mamy, zintegrować się, podzielić się „wrażeniami” ze swego macierzyństwa, porozmawiać o troskach codzienności.„SIŁA RODZICÓW DLA DOBRA DZIECI”

Dla kogo: Rodzice i Opiekunowie dzieci w wieku 0-12 miesięcy. Oczywiście można przyjść z dzieckiem.

Kiedy: 16. poniedziałków (od 14 września 2015), godz.: 13:00 – 15:00

Gdzie: Stowarzyszenie „Mamy Czas”, Klub Mam i Tatusiów na Bielanach
Zjednoczenia 19, Warszawa (metro: Stare Bielany).

Zapisy: treningmamyczas@gmail.com

Koszt: 150 zł cały cykl 16 spotkań lub 50 zł/miesiąc – tytułem CELE STATUTOWE Stowarzyszenia „Mamy Czas”

Prowadzące:
Anna Janik – psycholog ze specjalizacją „Wspierania rozwoju osobowości”, absolwentka studiów podyplomowych „Wspomaganie dzieci z problemami rozwojowymi”. Ukończyła dwuletni kurs trenerski w zakresie warsztatu grupowego w Szkole Trenerów Fundacji Synapsis. Obecnie uczestniczka czteroletniego szkolenia przygotowującego do pracy, jako psychoterapeuta pracy z ciałem. Zawodowo związana pracą z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi oraz z matkami. Doświadczenie w pracy z kobietami zdobyła prowadząc samodzielnie i w kooterapi z Jagodą Kędzierską, wiele godzin warsztatów rozwojowych dla matek (w tym współprowadząca warsztaty dla kobiet „Matki Matkom”). Zatrudniona w roli psychologa dziecięcego w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”.
Jadwiga Marta Kędzierska – psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami terapeutycznymi i socjoterapeutycznymi. Trener Treningu Zastępowania Agresji. Razem z Anną Janik prowadzi grupy rozwoju osobistego dla kobiet. Jest współautorką warsztatów rozwojowych na temat emocji dla kobiet opartych na baśniowych metaforach, a także szkolenia dla profesjonalistów na temat depresji poporodowej. (warsztaty zostały przeprowadzone w ramach projektu Fundacji Dzieci Niczyje dotyczącej profilaktyki krzywdzenia małego dziecka na terenie Mokotowa. W ramach projektu „Uwierz w siebie – aktywizacja społeczno-zawodowa dla osób niepracujących z terenu Gminy Nasielsk” organizowanego przez MOPS w Nasielsku prowadziła warsztaty umiejętności wychowawczych. Współprowadząca warsztaty dla kobiet w ramach projektu „Matki Matkom”. Zatrudniona w roli pedagoga w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”.

 
Projekt „Trening umiejętności wychowawczych” jest współfinansowany ze środków m. st. Warszawa Dzielnica Bielany.
siła rodzica_wrzesien
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s