Siła rodziców dla dobra dzieci – Macierzyństwo 21.09.

Macierzyństwo – marzenia a rzeczywistość…

Moment narodzin dziecka to jeden z najbardziej znaczących chwil w życiu kobiety. To co następuje potem to wielka przygoda w zupełnie nieznany świat.
Zapraszamy do wspólnej rozmowy na temat naszych wyobrażeń na temat wychowania dzieci, modeli, które miałyśmy w głowie i tego co jest w niej teraz – kiedy nasze dzieci są już na świecie.

A po co?
Żeby wspólnie przyjrzeć się co jest dla nas najważniejsze w rodzicielstwie i skąd czerpać siłę do przezwyciężania trudności

21.09.2015 r. poniedziałek 10:00-12:00
Klub Mam i Tatusiów na Bielanach
al. Zjednoczenia 19, metro: Stare Bielany

zapisy: mamybielanskie@gmail.com,

ZAPRASZAMY Z DZIEĆMI!

Prowadzące:

Anna Janik – psycholog ze specjalizacją „Wspierania rozwoju osobowości”, absolwentka studiów podyplomowych „Wspomaganie dzieci z problemami rozwojowymi”. Ukończyła dwuletni kurs trenerski w zakresie warsztatu grupowego w Szkole Trenerów Fundacji Synapsis. Obecnie uczestniczka czteroletniego szkolenia przygotowującego do pracy, jako psychoterapeuta pracy z ciałem. Zawodowo związana pracą z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi oraz z matkami. Doświadczenie w pracy z kobietami zdobyła prowadząc samodzielnie i w kooterapi z Jagodą Kędzierską, wiele godzin warsztatów rozwojowych dla matek (w tym współprowadząca warsztaty dla kobiet „Matki Matkom”). Zatrudniona w roli psychologa dziecięcego w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”.

Jadwiga Marta Kędzierska – psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami terapeutycznymi i socjoterapeutycznymi. Trener Treningu Zastępowania Agresji. Razem z Anną Janik prowadzi grupy rozwoju osobistego dla kobiet. Jest współautorką warsztatów rozwojowych na temat emocji dla kobiet opartych na baśniowych metaforach, a także szkolenia dla profesjonalistów na temat depresji poporodowej. (warsztaty zostały przeprowadzone w ramach projektu Fundacji Dzieci Niczyje dotyczącej profilaktyki krzywdzenia małego dziecka na terenie Mokotowa. W ramach projektu „Uwierz w siebie – aktywizacja społeczno-zawodowa dla osób niepracujących z terenu Gminy Nasielsk” organizowanego przez MOPS w Nasielsku prowadziła warsztaty umiejętności wychowawczych. Współprowadząca warsztaty dla kobiet w ramach projektu „Matki Matkom”. Zatrudniona w roli pedagoga w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”.

Projekt „Trening umiejętności wychowawczych” jest współfinansowany ze środków m. st. Warszawa Dzielnica Bielany.

 

macierzynstwo-page-001

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s