JAKIE JEST WASZE DZIECKO?

Jakie jest nasze dziecko?
 
To jak, jako rodzic myślimy o naszym dziecku ma dla niego kolosalne znaczenie. Jeśli widzimy i akcentujemy tylko słabe strony, dziecko będzie najprawdopodobniej podobnie myślało o sobie. Na spotkaniu poszukamy etykiet jakie przypinamy naszym dzieciom, a także poszukamy ich mocnych stron.
 
… i najwazniejsze pytanie – jakiego człowieka chcemy wychowawać?
 
Zapraszamy
 
STOWARZYSZENIE „MAMY CZAS”
KLUB MAM I TATUSIÓW NA BIELANACH
AL. ZJEDNOCZENIA 19, METRO: STARE BIELANY
 
zapisy: treningmamyczas@gmail.com
16.11.2015 r.
godz.: 10:00-12:00
wstęp: WOLNY
 
Jeśli jesteście zadowoleni z oferowanych warsztatów,
to wesprzyjcie nasze cele statutowe swoją darowizną.
 
Projekt „Trening umiejętności wychowawczych” jest współfinansowany ze środków m. st. Warszawa Dzielnica Bielany.
 
Zapraszamy z dziećmi. Przydadzą się też skarpetki, gdyż w kubie obowiązuje zmiana obuwia.
 
Prowadzące:
 
Anna Janik – psycholog ze specjalizacją „Wspierania rozwoju osobowości”, absolwentka studiów podyplomowych „Wspomaganie dzieci z problemami rozwojowymi”. Ukończyła dwuletni kurs trenerski w zakresie warsztatu grupowego w Szkole Trenerów Fundacji Synapsis. Obecnie uczestniczka czteroletniego szkolenia przygotowującego do pracy, jako psychoterapeuta pracy z ciałem. Zawodowo związana pracą z grupami dziecięcymi i młodzieżowymi oraz z matkami. Doświadczenie w pracy z kobietami zdobyła prowadząc samodzielnie i w kooterapi z Jagodą Kędzierską, wiele godzin warsztatów rozwojowych dla matek (w tym współprowadząca warsztaty dla kobiet „Matki Matkom”). Zatrudniona w roli psychologa dziecięcego w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”.
 
Jadwiga Marta Kędzierska – psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami terapeutycznymi i socjoterapeutycznymi. Trener Treningu Zastępowania Agresji. Razem z Anną Janik prowadzi grupy rozwoju osobistego dla kobiet. Jest współautorką warsztatów rozwojowych na temat emocji dla kobiet opartych na baśniowych metaforach, a także szkolenia dla profesjonalistów na temat depresji poporodowej. (warsztaty zostały przeprowadzone w ramach projektu Fundacji Dzieci Niczyje dotyczącej profilaktyki krzywdzenia małego dziecka na terenie Mokotowa. W ramach projektu „Uwierz w siebie – aktywizacja społeczno-zawodowa dla osób niepracujących z terenu Gminy Nasielsk” organizowanego przez MOPS w Nasielsku prowadziła warsztaty umiejętności wychowawczych. Współprowadząca warsztaty dla kobiet w ramach projektu „Matki Matkom”. Zatrudniona w roli pedagoga w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”.
jakie jest moje dziecko
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s