Angielski dla najmłodszych

Zajęcia dla dziećmi (z opiekunem) wprowadzające dzieci w świat języka angielskiego. W oparciu o gry, naukę piosenek, wierszyków i inne formy zabawy maluchy w naturalny sposób poznawać będą pierwsze słowa i zwroty w języku angielskim.

Zabawa opieraja się na przekazywaniu dzieciom wiedzy przy wykorzystaniu muzyki, rytmiki i ruchu.
Poranki z angielskim” pozwolą na rozwój Waszych Pociech nie tylko w sferze językowej, ale także pod kątem muzyki, tańca i późniejszych relacji społecznych.

To także misja tych zajęć: żeby dzieci ucząc się języka, poznawały także reguły zachowania w grupie, podporządkowania się określonym zasadom i poznały uroki przyjacielskiej współpracy.

Piosenki „wpadają” w ucho, są łatwe do zapamiętania, dlatego też są bardzo ważnym elementem nauczania języka obcego. Dzieci poznają słówka zawarte w piosenkach poprzez czynności, jakie wykonują podczas śpiewania, a powtarzane słowa skutecznie utrwalają się w ich pamięci.

Dlatego też muzyka i rytm, w połączeniu z naśladowaniem gestów i ruchów, są najbardziej efektywną metodą nauki języka obcego.

Poranki z angielskim to zajęcia muzyczno – ruchowe w języku angielskim, przeznaczone dla dzieci od szóstego miesiąca życia do trzech lat.

Do nauki angielskiego z maluchami wykorzystujemy piosenki, rymowanki i taniec, przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności, które pozwalają na zapamiętanie i utrwalenie słówek.

Dla najmłodszych najważniejszym aspektem jest nabycie prawidłowego wzorca wymowy angielskiej i na to zwracamy uwagę, pracując z maluchami.

REGULARNE SPOTKANIA
Kiedy:
wtorki –  10:30 – 11:15.
Czas trwania jednego spotkania: 30-40 min

Dla kogo:
Dla dzieci w wieku 1 – 4 lat
Koszt:
4 spotkania – 80 zł
1 udział – 25 zł
Gdzie:
Klub Mam i Tatusiów na Bielanach
al. Zjednoczenia 19, metro: Stare Bielany

Zapisy i informacje: mamybielanskie@gmail.com

W Klubie obowiązuje zmiana obuwia.

ZAPRASZAMY

angielski_mamy_czas

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s