OTWÓRZ SERCE charytatywne Mikołajki

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w drugiej edycji charytatywnych Mikołajek „Otwórz serce”, które odbędą się w dniu 24 listopada 2018 r. w godzinach 13.00-16.00 w Centrum Rekreacyjno–Sportowym przy ul. Lindego 20.

Na fali zeszłorocznego sukcesu tak i w tym roku chcemy dalej pomagać naszej lokalnej społeczności. O zeszłorocznej edycji pisaliśmy tutaj. Ponownie otwieramy serca i pomagamy Klarze i Igorowi.

Pamiętacie kolorowego przedszkolaka z wielką burzą loków? To właśnie Klara Kolenkiewicz. W tym roku nieco większa ;) ale tak samo kolorowa i uśmiechnięta dziewczynka, u której tajemnicza choroba spowodowała wiele schorzeń (m.in.porażenie mózgowe cztero-kończynowe, uszkodzenie mózgu, padaczkę lekooporną typu West, ogromne opóźnienie w rozwoju, zaburzenia karmienia itd.). Rodzice dzielnie starają się zapewnić rehabilitację, która pomoże Klarze lepiej funkcjonować. Dokładają wszelkich starań, ale niestety, koszty prywatnej rehabilitacji jest bardzo wysoki, a z NFZ nie mogą liczyć na systematyczną pomoc.

Igor ma 24 lata. Dotychczas był zdrowym i pozytywnym chłopakiem. 18 lipca 2016 roku podczas snu zachłysnął się, co doprowadziło do niedotlenienia i w konsekwencji śpiączki, która trwa do dziś. Dzięki temu, że jego organizm jest bardzo silny — cały czas widzi, słyszy i czuje. Każdego dnia walczy o wybudzenie.

Wsparciem w tej walce jest odpowiednia rehabilitacja i leczenie. Dzięki ludziom o dobrym sercu i zbiórce pieniędzy podczas imprezy jesteśmy w stanie pomóc mu wyrwać się ze świata snu, pozwolić powrócić do nas i znów cieszyć się życiem.

Tu poznajcie historię Igora 

Jeszcze przez cały tydzień zbieramy korki/zakrętki dla Igora. Przynoście każdą ilość. 

Angażując bielańską społeczność zaplanowaliśmy na ten wyjątkowy czas wiele atrakcji dla całych rodzin, a w tym kiermasz ciast, pokaz sztuk walki, taniec, muzykę, wspólne tworzenie ozdób choinkowych ze Stowarzyszeniem „Mamy Czas” – Klub Mam i Tatusiów na Bielanach.Podczas Mikołajek pojawi się również sam Mikołaj z wyjątkowymi prezentami dla dzieci. Paczki są dedykowane dzieciom w wieku 2-10 lat. Aby dziecko otrzymało paczkę, opiekun powinien odebrać bilet w jednym z wymienionych miejsc:

– Stowarzyszenie „Mamy Czas” od poniedziałku 19 listopada do piątku 23 listopada w godzinach 10.00-13.00 
– Siedziba UKS G-8 Bielany na antresoli hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 263 ul. Szegedyńska 11 od poniedziałku 19 listopada do czwartku 22 listopada w godzinach 9.00-15.00.

W programie wystąpią m.in. Zespół taneczny REX Dance, Stowarzyszenie JK Sport, Samba Paraiso, Zumba-„Domino”, Klub Judo Lemur, ATEMI Grupa Jodan, Salon fryzjersko-kosmetyczny StyLove, Happy Dance Studio i inni.

Najważniejszą rzeczą jest jednak oczywiście zbiórka pieniędzy na rzecz Klary i Igora. 

Do wylicytowania będą fanty, vouchery (m.in. do wyjątkowej bielańskiej kawiarni Laziz, salonu fryzjerskiego StylLove) i inne ciekawe rzeczy oraz aktywności. Cały dochód z wydarzenia jest przeznaczony na potrzeby Klary i Igora.

Sprawmy wspólnie, aby tegoroczna edycja „Otwórz serce” odniosła jeszcze większy sukces niż zeszłoroczna. Wierzymy, że naszym spontanicznym działaniem możemy przyczynić się do poprawy komfortu życia Klary i Igora! Chcemy zarazić innych naszym optymizmem, radością i świąteczną zabawą.

Wraz z Klarą i Igorem liczymy na Waszą obecność i aktywność ;) 

Wstęp wolny.

mamyczas_otworzsercesponsorzy
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s