REGULAMIN KLUBU

Zasady uczestnictwa w zajęciach w okresie pandemii:

1. Zapisujemy się na zajęcia – wysyłając zgłoszenie na mail: mamybielanskie@gmail.com. W zgłoszeniu podajemy nazwę zajęć, liczbę opiekunów i liczbę dzieci chętnych. Liczba osób w grupie jest ograniczona, więc prosimy o świadome zgłaszanie się na konkretny miesiąc.
2. W przypadku rezygnacji z zajęć w kolejnym miesiącu, prosimy o powiadomienie nas mailowo, dzięki temu będziemy mogli przyjąć kolejną rodzinę z listy rezerwowej.
3. W przypadku zajęć rozpoczynających się o godzinie 10:00, zgłoszeni uczestnicy zajęć przybywają do klubu w godzinach 10:00 – 10:15. O godzinie 10:15, prowadząca zobowiązna jest zamknąć drzwi klubu i rozpocząć zajęcia na dużej sali.
Drzwi będą otwarte po każdych zajęciach, na czas określony przed kolejnymi warsztatami. Podobnie z innymi godzinami (zbieramy się od 11:00 do 11:15). Czyli wprowadzamy kwadrans akademicki. W trakcie zajęć nie będzie możliwości wejścia do klubu. Nie reagujemy na dzwonek w trakcie zajęć.
4. Wyjątkiem jest DZIEŃ OTWARTY (czwartek – 9:30 – 10:30) – tu drzwi do klubu będą otwarte, a zapisanych na kolejne zajęcia (10.30 -11.30 – Wyginam śmiało ciało) prosimy o PUNKTUALNE przybycie, bo drzwi do klubu będą zamykane o 10:30. „Czas Mamy”- rozpoczynamy z kwadransem akademickim.
5.Ze względu na utrudnione dezynfekowanie po każdym dziecku, Stowarzyszenie nie udostępnia odwiedzającym zabawek.
6. Prosimy o zapoznanie się z naszymi procedurami covid 19 :https://mamyczas.wordpress.com/procedury-covid19/

regulamin