W DRODZE DO ROZWOJU I SAMODZIELNOŚCI

Nowy projekt dedykujemy Rodzicom dzieci, dzieciom i młodzieży z Zespołem Aspergera. 

Dzięki współfinansowaniu projektu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oferujemy Wam kompleksowe wsparcie w Waszym rodzicielstwie. 

Oferujemy warsztaty dla dzieci w różnych grupach wiekowych, a także grupy wsparcia dla rodziców. Jeśli potrzebujecie indywidualnego podejścia do rodziny, to do Waszej dyspozycji jest nasza psycholożka. 

Zapoznajcie się z naszą ofertą klikając na poniższe banery. 

Wszelkie informacje i zapisy pod adresem: treningmamyczas@gmail.com 

 

Prowadzące:

INKA KAKIET – psycholog, trener umiejętności społecznych, od wielu lat współpracująca z dziećmi i młodzieżą jako psycholog szkolny, wychowawca na obozach, trener umiejętności społecznych podczas warsztatów. Od pięciu lat współpracuje  z Klubem Mam prowadząc konsultacje dla rodziców. Mówi o sobie, że jest drogowskazem, stara się pokazywać różne kierunki i możliwości. Uważa, że rodzic jest najlepszym specjalistą od własnego dziecka, nawet jeśli czasem wymaga wsparcia i podpowiedzi.

Prowadzi  ” Spotkanie z Rodziną”

KASIA FIJAŁKOWSKA –  psycholog,  terapeuta środowiskowy, współpracując z całym systemem osób z zespołem Aspergera. Prowadziła terapie zarówno na terenie domu, w szkole, jak i przestrzeni publicznej, konsultowała się  z rodzicami, nauczycielami oraz specjalistami pracującymi z osobami ze spektrum autyzmu.

Uważam, że praca z osobami z zespołem Aspergera jest fascynująca, gdyż nie ma wśród nich dwóch takich samych osób, każda z nich jest inna i wyjątkowa, ja mogę im pomóc  w rozumieniu otaczającego ich świata, a przy odrobinie szczęścia oni dopuszczą mnie do swojego.

Osoba prowadząca wszystkie grupy dla dzieci i młodzieży

MAŁGOSIA CIANIA – psycholożka, psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem terapii rodzin; ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Stosowanej Analizy Zachowania. Od dziesięciu lat pracuje z osobami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinami – w placówkach edukacyjnych oraz środowiskowo. Uwielbia pracę z drugim człowiekiem, wspólne poznawanie świata i uczenie się od siebie nawzajem.

Osoba prowadząca wszystkie grupy wsparcia dla dorosłych, oraz jako osoba wspomagająca przy grupach dla dzieci i młodzieży

 

 

ZNACZNIK_RODZICE

ZNACZNIK_DZIECI2

PSYCHOLOG

 

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego