Mama i niemowlę. Bawmy się.

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci do 1 roku życia Na zajęcia zapraszamy maluchy z mamami. Proponowane zajęcia mają na celu wspieranie naturalnego rozwoju dziecka w aspekcie ruchowym, społecznym, emocjonalnym i poznawczym. Poprzez kreatywne zabawy maluchy będą odkrywać świat różnymi zmysłami. To fascynująca przygoda zarówno dla dzieci jak i opiekunów, która ma dać jednocześnie inspirację do ciekawego spędzania czasu w domu i poza nim – kontakt: Joanna Leszczyńska-Kudłaciak leszczynskajoanna33@gmail.com

mama_i_niemowle-page-001

Gospodynią spotkań jest Małgośka Kałaska.

Psycholog, trenerka, doradca zawodowy. Dawniej nauczycielka akademicka (m. in. z psychologii rozwojowej dziecka), badaczka, dziś głównie trenerka rozwoju osobistego i coach rodzicielski. Pracuje kiedy chce i może (bo Mała Mery sporo choruje) albo musi (z pomocą błogosławionej babci), ale zawsze w tzw. ruchomym czasie pracy.

Przeprowadziła wiele treningów rozwoju osobistego dla kobiet wchodzących na rynek pracy po przerwie związanej z opieką nad dzieckiem. Pracując z nimi nad asertywnością, zarządzaniem sobą, autoprezentacją i komunikacją poznała wiele historii osobistych wspaniałych kobiet i matek, bohaterek dnia codziennego najczęściej nieświadomych swej niezwykłości. 

Mama 4,5 letniej Marysi, zna trudy samodzielnej opieki nad dzieckiem, od dwu lat. Doświadcza też na własnym podwórku czym jest wychowanie dzieci w wieku szkolnym (czyli łącznie słodkiej i upiornej trójki) i w partnerstwie. Wie czym jest kompromis z miłości: „Przed dzieckiem” niemal co roku podróżowała do Indii lub na Bliski Wschód z plecakiem – teraz czeka aż Mania podrośnie i pojadą tam razem.

Zapraszamy wszystkie przyszłe i obecne mamy. Tatusiowie mile widziani. 

A tak to wygląda w czwartki (13:00 – 15:00) z prowadzącą Małgosią.

DSCN2965 DSCN2966 DSCN2969

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s