Projekt Dwulatek

,,PROJEKT DWULATEK” to cykl zajęć dla dzieci od 2 lat.
W trakcie zajęć dzieci doświadczają świat wszystkimi zmysłami. Obserwują go podczas wspólnych wycieczek tematycznych czy zajęć plenerowych. Słuchają dźwięków, które je otaczają. Dotykają i manipulują przeróżnymi materiałami. Odczuwają różne zapachy i smaki. Wreszcie same uwieczniają poprzez różne prace plastyczne to czego doświadczają.
Dorośli są zapraszani do aktywnego współtworzenia programu zajęć.
Dla kogo? zapraszamy dzieci w wieku od 20 m. do 3 roku życia.

 

3 uwagi do wpisu “Projekt Dwulatek

  1. Dziękujemy P. Marysi za prowadzenie bardzo ciekawych zajęć , które pomagają najmłodszym dzieciom zaspokoić ich naturalną ciekawość i potrzebę ruchu oraz uczą współpracy z dorosłymi i innymi dziećmi.
    Rodzice i babcia Ali.

  2. Bardzo podobają nam się zajęcia prowadzone przez P. Donatę. Są bardzo ciekawe, uczą w naturalny sposób pierwszych słów j. angielskiego. Zajęcia łączą w sobie elementy muzyki, tańca, uczą współdziałania z innymi dziećmi, a przede wszystkim dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i dużo radości. Dziękujemy. Rodzice i babcia Ali

  3. Mam pytanie. W opisie widnieje informacja, że zajęcia są dl dzieci od 20miesiąca. Jeśli przyjdę z takim maluchem, to czy nie będzie się nudził, czy skorzysta z tych zajęć? Może sa jakieś konkretne zajęcia, które bardziej pasują dla takiego malucha?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s