PROJEKT DWULATEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT DWULATEK: Uwielbiamy się przebierać i bawić w rodzinny, wielce amatorski kabarecik. W ramach zachętny do radosnego spędzania czasu – zapraszamy do obejrzenia i wysłucjania naszej szalonej piosenki o babach, kogucie, indyku i… Wesołych Rodzinnych Świąt!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT DWULATEK: czy nasze kochane dwulatki stemplowały już pieczątkami z ziemniaczków? No, dobra to, sprawdzona zabawa. Polecamy.

 

 

 

 

 

PROJEKT DWULATEK: leśny tor biegowy. Można go narysować patykiem na leśnej ścieżce. Można wykorzystać po prostu leżace drzewa, kamienie.. Liczy się wyzwanie i poczucie swojej mocy  W granicach naszej dzielnicy mamy 3 lasy: Las Bielański, Las Młociński i Lasek Lindego. Odwiedzajmy, poznawajmy, korzystajmy z szacunkiem z dobrodziejstw lasu. Zdradzę w sekrecie, że zabawa w leśny tor biegowy to mój tajemny sposób na zmęczone długim spacerem dzieci 

 

 

 

 

PROJEKT DWULATEK. Popatrz co my tu mamy. Uczta dla oka. Sprawdź czy wypatrzysz:
– 3 niebieskie guziki,
– 3 kredki w różnych kolorach,
– gumkę do ścierania,
– kostkę z jedną kropką,
– żabę kamień,
– 2 żółte nakrętki,
– muszelkę,
– zingsa- złoty kapelusz,
– 2marchewki,
– kwiat koniczyny,
– klocek lego,
– pędzelek,
– zegarek,
– kolorową rybkę,
– kotka z mydła,
– 3 szpulki nici,
– krzesełko,
– kartę z kosteczkami  Zagadka dla Rodzica: gdzie na tej uczcie wdarł nam się błąd ;):))))

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

PROJEKT DWULATEK : usypywanka- kształty rysowane kredą do wypełniania piaseczkiem oraz literki do pisania piaskiem po śladzie.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi

PROJEKT DWULATEK czyli zabawy ciąg dalszy. Oto zielone ryby zostały złowione. I smażą się nad ogniskiem. Zaraz będzie uczta.

Obraz może zawierać: roślina, na zewnątrz i przyroda
PROJEKT DWULATEK. Z kolekcją korków od butelek nie ma nudy i można wymyślać ciągle nowe zabawy matematyczno- zręcznościowe. Ile jest czerwonych? Których jest wiecej zielonych czy niebieskich? Który jest najmniejszy? Zbudujmy wierzę. Policzmy płatki kwiatków. Podzielmy kolorami. Zbudujmy 🐛 🐛 gąsienice :) …..
Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Brak dostępnego opisu zdjęcia.