O nas

Jesteśmy grupą mam i tatusiów, którzy chcą, aby na warszawskich Bielanach istniało miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom.

Tworzymy miejsce, gdzie możemy się spotykać, wymieniać doświadczeniami, pogadać (nie tylko o dzieciach). Nasze pociechy wspólnie się bawią, twórczo spędzają czas i rozwijają różne umiejętności. Staramy się regularnie zapraszać ciekawych gości, aby rozwijać swoje umiejętności wychowawcze. Odwiedzają nas również mamy oczekujące dopiero swojego maleństwa, przygotowujące się do swojej nowej roli.

17 lutego 2009 roku powstał nieformalny Klub Mam i Tatusiów z Bielan (przeczytaj o naszych początkach). Przez pierwszy rok działalności zdobywaliśmy doświadczenie i poznawaliśmy swoje potrzeby. Stwierdziliśmy, że jeśli naprawdę chcemy rozwinąć skrzydła w naszych działaniach, potrzebujemy przekształcić naszą nieformalną grupę w trwałą instytucję. W ten sposób 13 lipca 2010 roku powstało Stowarzyszenie „Mamy Czas”.

Nasze cele:
Chcemy tworzyć na Bielanach miejsce przyjazne małym dzieciom i ich rodzicom.
Chcemy w sposób wszechstronny pomagać rodzicom, opiekunom, kobietom w ciąży i dzieciom poprzez działalność edukacyjną, kulturalną, charytatywną oraz działalność z zakresu ochrony oraz promocji zdrowia i pomocy społecznej.

Zobacz statut stowarzyszenia.

Stowarzyszenie „Mamy Czas”
al. Zjednoczenia 19
01- 800 Warszawa
NIP: 1182042713
REGON: 142495201
KRS: 0000360631

Konto bankowe 83 1140 2017 0000 4102 1191 0611

Zarząd:

– Joanna Leszczyńska-Kudłaciak,

– Donata Wojtyńska,

– Alicja Sakowska.

Komisja Rewizyjna:

 Iwona Smyk-Smolińska

– Klaudia Słowiak

– Małgorzata Kędzierzawska

 

Na początku każdego miesiąca wszystkich uczestników naszych spotkań prosimy o dobrowolną wpłatę 50 zł od rodziny na cele statutowe. Uzbierane pieniądze przeznaczane są na finansowy wkład własny do pozyskiwanych dotacji na prowadzenie naszych działań statutowych. 

Tu znajdują się informacje o naszych spotkaniach.